Novinky

Nové firemní aplikace pro Microsoft Dynamics integrují umělou inteligenci a smíšenou realitu

Říjen 2018 – Říjnové vydání Dynamics 365 přináší stovky vylepšení a funkcí, zejména zcela nové aplikace založené na umělé inteligenci Dynamics 365 AI a také vůbec první firemní aplikace využívající technologii smíšené reality: Dynamics 365 Remote Assist a Dynamics 365 Layout.

Co je nového v říjnovém vydání?

Dynamics 365 + umělá inteligence
Dynamics 365 AI je novou třídou aplikací založených na umělé inteligenci, která vám zprostředkuje dosud nevídaný informační pohled. Technologie využívá principu sjednocení dat a jejich hloubkové analýzy pokročilou inteligencí, která pomáhá organizacím lépe se rozhodovat a činit informované kroky. A protože tyto informace lze snadno dále rozšiřovat díky možnostem Microsoft Power BI, Azure a Common Data Service, organizace budou schopny vyřešit i ty nejsložitější scénáře specifické pro jejich obor podnikání.

Dynamics 365 AI pro prodej
Umělá inteligence pomáhá obchodníkům organizovat svůj čas a zaměřit se na nejdůležitější leady, dále poskytnout odpovědi na nejčastější dotazy týkající se výkonnosti obchodních týmů, nabídnout podrobnou analýzu prodejního trychtýře a dostávat rychlé informační přehledy, které umožňují chytřejší koučování obchodních týmů.

Dynamics 365 AI pro zákaznickou péči
S využitím technologie umělé inteligence a zpracování přirozeného jazyka od společnosti Microsoft mohou být veškerá data zákaznické péče plně automatizované. S touto technologií je dokonce možné nasadit virtuálního agenta, tedy systém komunikující přímo se zákazníkem. Výsledkem jsou nižší náklady a pro zákazníky je to takřka stejná zkušenost s kontaktováním podpory.


Dynamics 365 AI pro informace o trhu
Podporuje vaše týmy pro marketing, sociální sítě a průzkum trhu, aby se mohly lépe rozhodovat a porozumět vašemu trhu. Obchodníci mohou zlepšit vztahy se zákazníky díky akčnímu webu a kvalitním sociálním kanálům, takže se mohou snadno zapojit do relevantních diskusí a rychleji reagovat na nastupující trendy.

Dynamics 365 + smíšená realita
Uvědomujeme si, že mnoho zaměstnanců potřebuje informace a data v kontextu, aby mohli uplatnit své znalosti a dovednosti na maximum a to nejen na dvourozměrné obrazovce, ale také na správném místě a ve správný čas.  Tohle umožňuje technologie smíšená realita.

Podívejte se na video o aplikacích Dynamics 365 Remote Assist a Dynamics 365 Layout.

Dynamics 365
Všechny novinky
Pomůžeme definovat vaše CRM potřeby a priority